Penzion Mikulov Baltazar
Penzion Baltazar ubytování Mikulov Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Baltazar / Mikulov

Penzion Baltazar. Jedná se o dům po celkové obnově, nacházející se v Městské památkové rezervaci Mikulov. Tento dříve maloměstský obytný dům někdejší židovské čtvrti prošel celkovou rekonstrukcí s citlivým zachováním veškerých dobových prvků, včetně paralelní sedlové střechy kombinované s pultovou střechou pozdně klasicistního dvorního křídla. 

Poloha
Penzion se nachází na ulici Husova s krásným výhledem na zámek, ve které je většina domů zapsána v seznamu nemovitých kulturních památek, které dávají ulici neopakovatelný ráz a zcela po právu patří k nejhezčím dominantám města. Pension disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm pro 6 aut a také kola.

Ubytování
Pension Baltazar má 5 pokojů a 1 apartmán s celkovou kapacitou 15 lůžek a s možností 4 přistýlek. Všechny pokoje jsou mimořádně prostorné a vybavené LCD televizí, satelitem, minibarem, bezdrátovým připojením k internetu, fénem, deštníkem, základními brožurkami Mikulova, stylovými obrazy z Mikulovska, rozkládací sedačkou, 2 křesly a vlastními koupelnami a WC. V některých pokojích můžete navíc najít krb a také rohovou vanu.

Stravování
V přízemí penzionu Baltazar se nachází recepce, jídelna a malé barové posezení s vinotékou. Z jídelny můžete projít na krásnou zahradu s terasou, kde Vám může penzion v případě zájmu připravit snídani. Ty se podávají denně od 8 do 10 hodin formou švédských stolů.
 
Ostatní služby
Všechny pokoje umožňují krásný výhled na historický zámek, malebnou ulici Husova nebo na krajinu Jižní Moravy a část města. V našich prostorách s příjemnou atmosférou je možné také pořádat pro hosty penzionu firemní jednání, školení (k dispozici kromě absolutního soukromí, flipchart, dataprojektor, projekční plátno, sada fixů, laserová tužka, LCD TV, DVD přehrávač), večírky, rodinné oslavy, ochutnávky vín, apod. Prostor k parkování je v objektu zdarma.

Památky v okolí
Zámek Mikulov, Kozí Hrádek, Svatý Kopeček, Dietrichsteinská hrobka, Jeskyně pod Turoldem, Historické náměstí, židovská čtvrť, židovská synagoga, židovský hřbitov, kostely, galerie, muzea, Pálava, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Kolonáda na Reistně, Svatý Hubertus, Tři Grácie, Hraniční zámeček, Nový dvůr, Apollónův Chrám, Minaret, Janohrad, Belveder, Obelisk, Sirotčí hrádek, Děvičky, Kočičí skála

Sport – cyklostezky, tenis, squash, posilovna, sportovní areál, windsurfing, kiteboarding, koupaliště, spinning, skateboarding, fotbal, basketbal, stolní tenis
Relaxace – termální lázně Laa, Lednice, masáže, whirlpool, sauna, salóny, …
Výlety – možné pěšky, na kole, autem, vlakem, autobusem, balónem,…

Penzion Mikulov Baltazar - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Mikulov Baltazar - disponuje restauracíPenzion Mikulov Baltazar -  je k dispozici připojení na internetPenzion Mikulov Baltazar -  je k dispozici letní terasaPenzion Mikulov Baltazar - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Mikulov Baltazar - přijímá kreditní karty VISAPenzion Mikulov Baltazar - přijímá kreditní karty JCBPenzion Mikulov Baltazar - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Mikulov Baltazar - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Mikulov Baltazar - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Mikulov Baltazar - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Mikulov Baltazar - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou